בחזית מפעל שעוני עדי בקבוצת יבנה ממוקמת חנות המפעל , שנחשבת לגדולה מסוגה בארץ. חשוב לדעת: את מותגי השעונים הנמכרים תחת קורת הגג של שעוני עדי תמצאו במאות חנויות בארץ ובדוכנים ברשתות מובילות. אבל לשעוני עדי רק חנות מפעל אחת הצמודה למפעל. מומלץ להתניע את הרכב ולהגיע עד אליה, גם למי שגר קצת רחוק. המפעל והחנות נמצאים על כביש 41, בין צומת בני דרום לצומת גדרה: חצי שעת נסיעה רגועה מגוש דן, ופחות משעה מירושלים ובאר שבע.

בחנות מוצעים למכירה המותגים הבאים: ADI, CITIZEN, TIMEX, SWISS MILITARY, CLAUDE BERNARD, WENGER, VICTORINOX, Q&Q, MICHAEL KORS, EDOX.  כמו כן תוכלו למצוא תכשיטי אופנה איכותיים מהמותגים ההולנדיים CO88 לתכשיטי נשים ו- FRANK לתכשיטי גברים. כל המוצרים נמכרים באחריות הניתנת במעבדה שבחנות המפעל.map_0_0

בחנות רחבת הידיים תהנו מחויית קנייה מרעננת שלא תמצאו בכל מקום. צוות אדיב ומקצועי עומד לרשות הקונים, והוא ערוך ונכון לקחת אתכם כמעט לכל מקום ועניין שתגלו בנושא זמן ושעון.

שעוני יד לנשים, גברים וילדים, מעוררים, קיר וסלוניים – חנות המפעל מציעה לכולם פתרונות מתקתקים אידאליים לנושא הזמן, שהוא כל כך יקר לכולנו. תמצאו אצלנו מגוון מרשים של שעונים אופנתיים, שעוני ספורט, שעונים אלגנטיים וספורט – אלגנט וגם שעונים איכותיים לילדים במחירים מוזלים.

פרט לחויית הקנייה, מתקיימים דרך קבע מבצעי הנחות על מבחר שעונים. כל שנשאר לכם הוא להגיע, לחנות בצל העצים ושיחים פורחים, סמוך לשטחים חקלאיים מוריקים ולהכנס בשעריה של חנות המפעל. ביחד נעניק לכם את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

שעות פתיחה:

בימים א – ה 08.00 – 17.45.
בימי ו וערבי חג 08.00 – 12.45.
טלפון: 08.8548601/633.
פקס: 08.8548388.

מעבדת המפעל ושרות לקוחות

כתפיסת עולם הרואה ערך עליון במתן שרות מקצועי, הוגן ומהיר למותגי השעונים הנמכרים תחת קורת הגג של שעוני עדי, מפעילה מחלקת שרות הלקוחות במפעל מעבדה משוכללת שנותנת מענה מקצועי לכל המותגים של שעוני עדי. המעבדה היא יחידה בארץ, והשעונים מתנקזים אליה באופן אישי ע”י בעליהם או באמצעות משלוח בדואר (ראה נוהל משלוח בהמשך).המעבדה מאויישת במיטב בעלי מקצוע, כולם בוגרי מכללות במקצועות השענות ובעלי נסיון עתיר שנים. לרשותם מיכון מתקדם, מהטובים בעולם, שמאפשר להם לתת מענה הולם לכל עניין שהוא תוצאה משימוש יומיומי בשעונים.

במעבדה משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים של מותגי השעונים. נעשים מאמצים בלתי פוסקים לצימצום שהיית השעון במעבדה: בין טיפול שנעשה במקום במשך דקות אחדות ומעט יותר ועד טיפולים מורכבים יותר שדורשים את השארת השעון במעבדה לתקופה של ימים אחדים.

נוהל משלוח שעון בדואר לתיקון במעבדת המפעל:

יש לשלוח את השעון בדואר רשום בלבד ובמעטפה מרופדת לכתובת: שעוני עדי, דואר נע אבטח, קבוצת יבנה 79233. לציין כתובת מלאה, טלפון ואת מהות התקלה. אם קיימת תעודת אחריות תקפה יש לצרף אותה לשעון. המעבדה יוצרת קשר טלפוני עם בעל השעון למתן הצעת מחיר.

אפשר למסור שעונים בחנויות הבאות (לא מעבדות!) לקראת העברה למעבדת המפעל: 1. תל אביב – א’ שטרן, אבן גבירול 162, 03-6047277. 2. ראשון לציון – תכשיטי מוניקה, קניון הזהב, 03-7262471. 3. ירושלים – תכשיטי אבידן, קינג ג’ורג 5, 02-6252935.

שעות פתיחת המעבדה בקבוצת יבנה:

בימים א – ה 07.30 – 17.30.
בימי ו וערבי חג 07.30 – 12.30.
מספרי הטלפון והפקס זהים לאלו של חנות המפעל.